Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Kayano, аналог Копилки в Привате.
Откусывает кусок от трат (или окоугляет доступный баланс), что бы "незаметно" на что-то собирать.
Так же подходит для того, что бы скинуться на что-то (в последнее время - очень популярный ирструмент для определённых целевых донатов на нужды ЗСУ). По ссылке пополняется другими пользователями.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Пытался оплатить коммунальные услуги в Приват24 через платёж по реквизитам с Чёрной карты и на этапе подтверждения 3-D Security кот отобразил комиссию за кредитные средства -- 4 %. Такой платёж Приват даёт торговым МСС 8999. Решил попробовать оплатить коммунальную услугу с торговым МСС 4900 и тоже рисуется комиссия карты. Пробую пополнить телефон на сайте оператора и там всё без комиссий.

Давно monobank относить оплату на ресурсе Приват24 как квази-кеш?
 

Вкладення

  • Screenshot_20230204-095139.png
    Screenshot_20230204-095139.png
    71 КБ · Перегляди: 47
  • Screenshot_20230204-093558.png
    Screenshot_20230204-093558.png
    81.3 КБ · Перегляди: 47
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Пытался оплатить коммунальные услуги в Приват24 через платёж по реквизитам с Чёрной карты и на этапе подтверждения 3-D Security кот отобразил комиссию за кредитные средства -- 4 %. Такой платёж Приват даёт торговым МСС 8999. Решил попробовать оплатить коммунальную услугу с торговым МСС 4900 и тоже рисуется комиссия карты. Пробую пополнить телефон на сайте оператора и там всё без комиссий.

Давно monobank относить оплату на ресурсе Приват24 как квази-кеш?
Как минимум в январе уже так было.
Платите картой нормального банка. Нигде, кроме моно, такой любви к П24 не обнаружил.
 

pavel_good

Венки-террористы
Реєстрація
11.11.08
Місто
Запорожская область
Телефон
HTC Hero
Howl, думаю как только с 01.07 лазейка с халявным ФОПом закончится - Моно может и уберет комиссию с МСС 8999.

Я кстати тщетно искал в их тарифах исключение по МСС 8999, но так и не нашел.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Howl, сплачував автоцівілку Монобанком на хотлайні, екваєр - Liqpay. Комісії не було.
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Давно monobank относить оплату на ресурсе Приват24 как квази-кеш?
Howl в январе делал с черной карты донат по реквизитам на "Повернись живим".
То в начале при подтверждении платежа был мерчант "PB24 DB V US" и тоже "рисовало" 4% (предавторизация примата)***
По итогу после авторизации мерчант был "Privat24 Payment for service", а платеж прошел по МСС 8999 (в выписке комиссии 4% не было)

***такая история с "PB24 DB V US" - уже давно в привате, особенно когда платишь по реквизитам получателя, у которого есть/нет
индивидуальный тарифы на прием платежей в PB24 (но нет своего именного мерчанта)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
STIGA, я выше писал, что делал разные попытки: оплатить просто по реквизитам, оплатить по договорному шаблону -- везде рисовало %. Получается банк рисует комиссию по названию продавца.
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
STIGA, я выше писал, что делал разные попытки: оплатить просто по реквизитам, оплатить по договорному шаблону -- везде рисовало %. Получается банк рисует комиссию по названию продавца.
в случае с этим мерчантом, скорее всего рисует автоматом.

**нужно сделать тестовый платеж на червонец
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
STIGA, я выше писал, что делал разные попытки: оплатить просто по реквизитам, оплатить по договорному шаблону -- везде рисовало %. Получается банк рисует комиссию по названию продавца.
в случае с этим мерчантом, скорее всего рисует автоматом.

**нужно сделать тестовый платеж на червонец
Экие вы оптимисты :)
Я легко могу поверить в сценарий, когда комиссию не нарисуют, но снимут.
Но ни разу в жизни не встречал случаев, чтобы комиссию нарисовали и не сняли :)
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
STIGA, я выше писал, что делал разные попытки: оплатить просто по реквизитам, оплатить по договорному шаблону -- везде рисовало %. Получается банк рисует комиссию по названию продавца.
в случае с этим мерчантом, скорее всего рисует автоматом.

**нужно сделать тестовый платеж на червонец
Экие вы оптимисты :)
Я легко могу поверить в сценарий, когда комиссию не нарисуют, но снимут.
Но ни разу в жизни не встречал случаев, чтобы комиссию нарисовали и не сняли :)
и про предавторизацию не слышали ...?
 
Реєстрація
17.11.11
Місто
LutskCity
Всім привіт. Важливе питання, в мене збираються купувати авто, і оплачувати безналом (гривні) , способом переводів з кількох карт монобанку, так як це волонтерські гроші плюс гроші самих військових. Який варіант буде оптимальний по мінімізації комісій? І чи якісь нюанси в переказах? В мене є лише карта привата, пумба, ощада, райфайзен атб. Буду вдячний за відповідь
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Всім привіт. Важливе питання, в мене збираються купувати авто, і оплачувати безналом (гривні) , способом переводів з кількох карт монобанку, так як це волонтерські гроші плюс гроші самих військових. Який варіант буде оптимальний по мінімізації комісій? І чи якісь нюанси в переказах? В мене є лише карта привата, пумба, ощада, райфайзен атб. Буду вдячний за відповідь
Якщо авто дешевше 400к грн - то впринципі можна просто прийняти бабло на ПУМБ і зняти без комісії.
Але усе одно якийсь стрьомний варік виходить і маю сумніви що можна буде нормально юридично оформити оплату з купи різних карткок. Я б вимагав віг покупців скинути усе бабло спочатку на моно тому хто формально його купує, а потім аби він оплатив на ПУМБ по IBAN з відповідним призначенням платежу - усе ще буде 0 космісії для усіх. Так ви перекладете усі ризики по фінмону на того хто платить.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Всім привіт. Важливе питання, в мене збираються купувати авто, і оплачувати безналом (гривні) , способом переводів з кількох карт монобанку, так як це волонтерські гроші плюс гроші самих військових. Який варіант буде оптимальний по мінімізації комісій? І чи якісь нюанси в переказах? В мене є лише карта привата, пумба, ощада, райфайзен атб. Буду вдячний за відповідь
Вони з моно відправляють безкоштовно, а ви прийміть на пумб, там в більшості пакетів безкоштовне зняття (по меньшій мірі в моєму пакеті). Правда як сумма буде дуже велика то готуйтесь до фін Мона, не знаю як вони сприйматимуть що гроші від різних людей по одному договору купівлі
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
cubano, виглядає наче якийсь розводняк. Не стверджую, але маючи трохи досвіду з продажів, дуже часто, коли пропонується заплутана/непряма схема, це небезпека залишитись без авто та без грошей (можливо, з якоюсь частиною грошей). Я б уважно подумав би. Наприклад, вам все перерахують, авто ви віддасте, потім з'ясується, що кошти не мали права передавати (особливо ті, хто авто фактично не купував) і в загалі, може люди, які кошти перерахують, не в курсі, що вони авто для когось купують. Нащо вам кошти не від покупця? Ну, як приклад. Варіантів, насправді, купа.

Ну то таке. А так, схема webivan, тут трохи убезпечити зможе. Концентрація коштів у реального покупця, а потім він вже перераховує вам.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Важливе питання, в мене збираються купувати авто, і оплачувати безналом (гривні) , способом переводів з кількох карт монобанку...
1 Мати бути договір покупки-продажу, в якому також будуть зазначені реквізити рахунку (не картки) для оплати покупцем.
2 Покупець робить оплату за вказаними реквізитами й у призначенні вказує, що оплата покупки згідно таким-то договором.

Із monobank перерахування на рахунок фізособи комісії немає. Тобі краще приймати кошти на рахунок всеКАРТКИ в ПУМБ і/або АТБ у Райф. У якості підтвердження походження коштів банку покажеш свій екземпляр договору.
 
Зверху